19. kolo, FK Železiarne Podbrezová U-16 – AS Trenčín

FK Železiarne Podbrezová U-16  –  AS Trenčín  3 : 1 (2 : 0)

Góly : 25´ Krnáč, 36´ Nemec, 57´ Ždánsky – 79´ Hasoň

Zostava U-16 :

Martinec – Vierik, Necpál, Janeček, Kvietok, Nemec, Ždánsky, Lupták (65´ Miklušák), Belko (77´ Blahuta), Krnáč (71´ Kochan), Belička (55´ Machara)

Do zápasu sme vstúpili dobre, no Trenčín nás do šance v úvode nepustil. Z aktivity sme vyťažili len priamy kop z dobrej pozície, Nemcovu strelu vyrazil hosťujúci brankár. Postupne sa dostal viac do hry aj Trenčín a dvakrát pohrozil strelami Hasoň, no Martinec bol na mieste. O pekný moment zápasu sa v 25. minúte postaral Krnáč, keď nádhernou strelou prekonal hosťujúceho brankára. O pár minút ho napodobnil z priameho kopu Nemec – 2:0. Druhý polčas sa hostia snažili vrátiť do zápasu, ale po peknej akcii Luptáka s Krnáčom zvýšil technickou strelou Ždánsky na 3:0. Aj naďalej sme sa snažili pridať ďalší gól, ale niektoré sľubné akcie sme už nedotiahli do gólového efektu. Záver zápasu patril Trenčínu, hostia nás pritlačili a v predposlednej minúte sa presadili aj gólovo. Za dnešný výkon si zaslúžia všetci naši hráči pochvalu, no potrebujeme podobné výkony zopakovať aj v ďalších zápasoch.