20. kolo, 1.FC Tatran Prešov – FK Železiarne Podbrezová U-17

1.FC Tatran Prešov  –  FK Železiarne Podbrezová U-17   3 : 1 (2 : 1)

Góly : 6´ Marcinko, 31´ Sabol, 64´ Volák  – 19´ Jonaš

Zostava U-17 :

Chládek – Ďurica (55´ Ufrla), Ustaník, Macko, Kafrík (55´ Černák), Raffay, Köröš, Kohút (62´ Suja), Šteiniger, Morong, Jonaš (70´ Banas)

V tomto zápase sme podali slabučký výkon, bez nasadenia, emócií a tak výsledkom nemohlo byť nič iné, len takáto prehra. Porazili sme sa prakticky sami a góly sme súperovi darovali svojimi individuálnymi chybami. Domácim hráčom stačilo na nás len nasadenie, dôraz a zápas mal veľmi slabú úroveň. Prvý polčas sme hrali veľmi komplikovane, zdĺhavo, chýbala ponuková činnosť, veľa prihrávok sme riešili dozadu, chýbala nám priamočiarosť a hlavne nasadenie a emócie. Gól sme inkasovali už v 6. minúte po zbytočnej spätnej prihrávke od polovice ihriska. V 19. minúte nám vyšla jediná kolmá akcia v prvom polčase a Jonaš po samostatnom úniku vyrovnal na 1:1. To bolo však z našej strany všetko. V 31. minúte Ustaník so Šteinigerom zle vyriešili dlhý nákop z polovice ihriska a domáci išli do jednogólového vedenia. Druhý polčas sme mali za cieľ zlepšiť nasadenie a otočiť výsledok, no odhodlanie zostalo v šatni. pokračovali sme v bezduchom výkone z prvého dejstva, za celý druhý polčas, hoci sme hrali s vetrom, sme si nedokázali vytvoriť tlak, ani raz sme nevystrelili na bránu súpera a nevytvorili sme si ani jednu šancu. Domáci hráči po našej ďalšej hrúbke v strede poľa pridali tretí gól a pohodlne doviedli zápas do víťazného konca. My sme si za tento veľmi zlý výkon, za ktorý sa hanbím, ani nič iné ako prehru nezaslúžili a mohli sme prehrať aj vyšším rozdielom.