14. kolo, FK Železiarne Podbrezová U-13 – Akadémia Juventus Žilina

FK Železiarne Podbrezová U-13   –   Akadémia Juventus Žilina   2 : 0   (2 : 0)

Góly za ŽP : 3´ a 29´ Faško

Zostava U-13 :

Kňazík – Kutliak, Kvietok, Kostelný, Kaliský – Štulrajter, Bobok, Faško – Gajdoš, Havran, Hanzlovič

Striedali : Gašperík, Kán, Janoštiak, Štugner

Prvý polčas bol z našej strany dobrý, vzadu sme hrali koncentrovane a súpera sme nepustili do žiadnej šance, naopak smerom dopredu sme hrali výborne, dobre kombinovali, využívali kraje ihriska a vytvárali si šance, no podarilo sa nám premeniť len dve, keď hneď v úvode Faško zachytil rozohrávku brankára Kubu a pohodlne skóroval. Druhý gól sme pridali po rohovom kope, keď sa hlavou opäť presadil Faško. Druhý polčas bol ako cez kopirák zo Zvolena, veľa nepresností, slabý pohyb, súpera sme dostali na loptu a ten začal byť nebezpečný, našťastie sme ich do väčšej gólovej šance nepustili. Šance, ktoré sme si vytvorili, sme nedokázali premeniť, a tak zápas skončil 2:0. Opäť prvý polčas dobrý, druhý nie.