10. kolo, MŠK Žilina – FK Železiarne Podbrezová U-19

MŠK Žilina  –  FK Železiarne Podbrezová U-19     4 : 1 (3 : 0)

Góly : 7´ vlastný gól, 18´ a 68´ Kaprálik, 28´ Barbora  – 52´ Vondryska

Zostava U-19 :

Dlubáč  – Geschwandtner, Jenat, Bakaľa, Bryndziar (57´ Ufrla), Kováčik, Brozman, Majkút, Rokyta, Gajan, Vondryska (79´ Prachar)

V tomto zápase sme odohrali dva diametrálne odlišné polčasy. Prvý polčas sme boli nedôrazní, ustráchaní a nemali sme vôľu zabojovať s dobre hrajúcim súperom, ktorý dobre kombinoval a vytváral si strelecké príležitosti, po ktorých sme inkasovali. Druhý polčas sme začali hrať agresívnejšie a osobnejšie sme pristupovali k súperovi a mali sme hru pod kontrolou. Nepremenili sme sedem dobrých šancí a tak sme odchádzali zo zápasu s prehrou 4:1, ktorá bola vzhľadom na vývoj zápasu pre nás trochu krutá. Zoberme si ponaučenie, že len čo na chvíľu upustíme s našej dôraznej hry, tak nám to súper dvojnásobne vráti.