17. kolo, FK Železiarne Podbrezová U-19 – FK Poprad

FK Železiarne Podbrezová U-19  –  FK Poprad    3 : 1 (2 : 1)

Góly : 8´ Jonaš, 18´ a 55´ Vondryska  –  35´ Maliňák

Zostava U-19 :

Rehák  – Ludha, Bakaľa, Jenat, Kováčik, Bryndziar, Majkút (68´ Kafrík), Jonaš (46´ Brozman), Gajan (84´ Ufrla), Galčík (83´ Raffay), Vondryska

Posledný zápas nám z pohľadu výsledku vyšiel na výbornú. Úvod zápasu nám vyšiel vynikajúco a peknou kombinačnou hrou sme súpera dostali pod tlak, ale zahadzovali sme jednu šancu za druhou, čo súper na konci polčasu využil a znížil na 2:1. Tento gól zobudil hráčov súpera a nám akoby zviazal nohy a začali sme robiť chyby, ktoré našťastie súper nepotrestal a podržal nás aj brankár Rehák. V druhom polčase potvrdil naše víťazstvo druhým gólom Vondryska a do konca sme kontrolovali vývoj zápasu. Chlapcom chcem poďakovať za prístup vo všetkých zápasoch, za čo je odmenou pekné piate miesto v tabuľke.