11. kolo, FC DAC Dunajská Streda – FK Železiarne Podbrezová U-17

FC DAC 1904 Dunajská Streda  –  FK Železiarne Podbrezová U-17     2 : 2 (0 : 1)

Góly : 68´ Švec, 77´ Szolgai  –  43´ Vierik, 49´ Jonaš

Zostava U-17 :

Danko – Vierik, Janeček, Magda, Kvietok, Ždánsky, Straka (63´ Lupták), Jonaš, Krnáč (82´ Palider), Miklušák (19´ Necpál), Belička (59´ Köröš)

V Dunajskej strede sa hral obojstranne ofenzívny futbal, kde sa v dobrom tempe striedali zaujímavé situácie pred obidvoma bránami. Z nášho pohľadu bol veľmi dobrý najmä prvý polčas, kde sme boli aktívni a dokázali sme aj dobre kombinovať. V druhom polčase sme si však vybrali slabú chvíľku a domáci to využili. Stratili sme dvojgólový náskok, ktorý sme si aktívnejšou a obetavejšou hrou mohli udržať. Zápas, v ktorom obidve družstvá mohli vyhrať, skončil asi spravodlivou remízou, pretože záver zápasu patril domácim. Na počet príležitostí mohol zápas kľudne skončiť aj 5:5, nás dobrými zákrokmi znovu podržal brankár Danko.