FK Železiarne Podbrezová  –  FK Dubnica nad Váhom    1 : 1 (0 : 0)

Rozhodovali: Ochotnický – Straka, Košecký

ŽK : 37´ Chvátal  – 65´ Jakúbek, 89´ Kuzma

FK Železiarne Podbrezová: Rehák – Kováčik, Bartoš, Pajer, Chvátal, Galčík, Ďatko, Paraj (66´ Pastorek), Krčula, Špyrka (46´ Pribula), Zachara (68´ Pavúk)

FK Dubnica: Digaňa – Štefánek, Švec, Václav, Pleva, Dávidík, Kuzma, Jakúbek (76´ Bílovský), Vaculík, Čurik (72´ Janco), Janček

V 3. minúte prišla prvá strela na domácu bránu, no so slabým pokusom Kuzmu nemal Rehák najmenšie starosti. V 21. minúte sa cez troch hráčov preštrikoval Galčík, no v poslednej sekunde mu v strele zabránil hosťujúci obranca Štefánek. V 25. minúte mali hostia prvú vážnejšiu šancu zápasu. Dlhé autové vhadzovanie Čurika sa dostalo až na nohu Dávidíka, ktorý  vnútra pokutového územia mieril vedľa. V 28. minúte mali Dubničania ďalšiu skvelú príležitosť, výborne rozohraná štandardná situácia od Plevu skončila až na pravej žrdi Rehákovej brány. V 30.minúte prišla prvá vážnejšia šanca našich chlapcov, prudký center Krčulu vyrazil hosťujúci brankár na roh. V 35. minúte to z priameho kopu skúšal Galčík, s jeho pokusom ale Digaňa nemal najmenšie starosti. V 43. minúte sa v pokutovom území dostala lopta ku Krčulovi, no tomu strela ľavou noho nevyšla. V 44. minúte sa krásnou ďalekonosnou strelou blysol Galčík, jeho pokus ale výborným zákrokom vyrazil na roh Digaňa.  Galčíkova strela dala bodku za prvým polčasom, ktorý sa skončil bezgólovou remízou. Po zmene strán mali hneď úvodnú šancu hostia. Rohový kop Plevu zakončil nad bránu Kuzma. V 58.minúte po nedorozumení našej obrany sa k lopte pred Rehákom dostal Dávidík, trafil však len rukavice domáceho brankára. V 68. minúte sa prvýkrát menilo skóre, keď sa krásnou ďalekonosnou strelou presadil hosťujúci Jakúbek – 0:1. V 74. minúte to z diaľky znova skúšal Galčík, hosťujúci brankár sa však opäť vyznamenal. V 81. minúte železiari vyrovnali , keď sa po výborne zahratom priamom kope Pribulu, hlavou presadil Daniel Pavúk – 1:1. V závere zápasu sa už nič vážnejšie neudialo a tak si naši chlapci pripísali na svoje konto druhú remízu v skupine o postup do Fortuna ligy.

Peter Jakuš: „Myslím si, že sme videli dobrý, kvalitný futbal so šancami na oboch stranách. Dali sme síce gól na 0:1, no neudržali sme to. Vzhľadom na priebeh zápasu je ale remíza spravodlivá. Každý bod z vonku sa počíta. Viedli sme, ale neudržali sme to. Taký je však futbal.“

Vladimír Cifranič: „Myslím si, že z našej strany zápas nemal také tempo, ako ten predchádzajúci s Bystricou. Predsa len sme trénovali cez týždeň a tí chlapci možno mohli byť troška unavení. Chýbalo mi v zápase väčšie nasadenie a chcenie ísť do rizikovejších situácií. Neriešime výsledok, ale od našich hráčov by som čakal viac hry 1na1.  Myslím si však, že nám slúži ku cti, že sme to ani za stavu 0:1 nezabalili. Dokázali sme nakoniec vyrovnať a remízu považujem za spravodlivú.“