7. kolo nadstavba, ŽP Šport U-14 – MFK Vranov n/T.

I. liga starší žiaci – nadstavba 7. kolo

ŽP Šport Podbrezová U-14 – MFK Vranov nad Topľou   0 : 1 (0 : 0)
Góly : 43´ Hudák

ŽP Šport U-14 :
Martinec (36´ Chládek) – Kochan (36´ Jedináková), Turňa (55´ Demeter), Sitarčík, Vlček (36´ Bizub), Kvietok, Krnáč, Ridzoň, Lupták, Liskay, Švantner (36´ Vredíková)

Komentár k zápasu U-14:

Počas celého zápasu sme mali hernú prevahu. Prvý polčas sa hral prevažne na polovici súpera, dostali sme sa do dvoch gólových šancí, ktoré sme bohužiaľ nepremenili. Druhý polčas sme zatlačili hostí pred ich pokutové územie, no nedokázali sme ich presnou prihrávkou alebo individuálnym prienikom prekonať. V 43. minúte sme zahrávali priamy kop, ktorý brankár hostí Vasiľ chytil, následne výkopom našiel na našej polovici nepokrytého Hudáka, ktorý preloboval vybiehajúceho Chládeka a hostia z jedinej akcie v zápase strelili gól 0:1. V závere zápasu sme mohli vyrovnať, no Ridzoň sám pred bránou trafil len brankára. V posledných štyroch zápasoch sa nám nepodarilo skórovať z hry, aj keď sme si dokázali vytvoriť dostatok šancí. Napraviť sa to pokúsime v poslednom zápase sezóny v Stropkove.