09. kolo – nadstavba, ŽP Šport U-13 – MŠK Námestovo

I. liga mladší žiaci – nadstavba 9. kolo

ŽP Šport Podbrezová U-13 – MŠK Námestovo  9 : 3   (4 : 0)

Góly : Trnavský 2, Pindeš 2, Laššák, Spevák, Záhorský, Kováčik, Kravčák

Družstvo A : Morong – Strýček, Matula – Kováčik P., Trnavský, Havlíček – Pindeš, Spevák (Fialka, Donoval)

Družstvo B : Slepička – Ambros, Hrbál – Kováčik M., Dívald, Kravčák – Laššák, Fáber (Záhorský, Siman)

Komentár k zápasu :

V poslednom zápase v kategórii mladších žiakov sme chceli zvíťaziť, čo sa nám aj po veľmi dobrom výkone podarilo. Od úvodu sme na ihrisku dominovali, presadzovali sme sa kombinačnou hrou i v herných situáciách 1:1. Výsledkom toho bola polčasová výhra 4:0, ku ktorej sme pridali ešte veľké množstvo nepremenených šancí. Do druhého polčasu sme vstúpili nekoncentrovane, hostia strelili rýchle dva góly a zdalo sa, že zápas bude ešte dramatický. Chlapci drámu nepripustili, opäť sa dostali do tempa a až do posledného hvizdu si futbal užívali. V poslednom stretnutí sme strelili deväť gólov a prítomným divákom ukázali veľa krásnych futbalových akcií. Všetkým chlapcom patrí poďakovanie za prístup k zápasu a pochvala za jarné výkony, ktorými sme sa priblížili najlepším družstvám v našej súťaži.