03. kolo, ŠK Slovan Bratislava – FK Železiarne Podbrezová U-19

ŠK Slovan Bratislava  –  FK Železiarne Podbrezová U-19    4 : 2 (2 : 2)
Góly : 02´ Németh, 44´ a 57´ Herman, 48´ vlastný gól – 03´ Valek, 16´ Mejri

Zostava U-19 :

Ludha – Macuľa, Valek, Blahút, Mojžiš V., Lepieš (70´ Taran), Gordan, Vodilka, Cibula, Mejri (70´ Holub), Hlinka (77´ Mojžiš A.)

Úvod zápasu vyšiel belasím ideálne. Po necelých dvoch minútach sa z dvadsiatich metrov odhodlal k strele Németh a prudkou strelou otvoril skóre. Naša reakcia však bola okamžitá, keď Valek po Blahútovom rohu  hlavou vyrovnal. O pár minút sa opäť po rohovom kope najlepšie zorientoval Mejri a preklopil zápas na našu stranu. Od tohto momentu sme mali zápas úplne pod kontrolou, súpera sme nepúšťali do žiadnych nebezpečných situácií, naopak my sme mohli po Blahútovej šanci svoje vedenie ešte navýšiť. Nestalo sa a tak trestal súper. Po rohovom kope potrestal našu nedôslednosť a do kabín sa išlo za stavu 2:2. Hneď po prestávke  Valek nešťastne tečoval prízemnú strelu Ludhovi do protipohybu a bolo 3:2.V 57. min. zvýšil Herman svojim druhým gólom na 4:2 a nakoľko sme po tomto momente už nenašli sily na odpoveď, zápas tak aj skončil.