10. kolo, FK Senica – FK Železiarne Podbrezová U-19

FK Senica – FK Železiarne Podbrezová U-19    0 : 2 (0 : 2)
Góly : 3´ Lepieš, 16´  Valek

Zostava U-19 :

Ludha – Macuľa, Valek, Blahút, Mojžiš V., Lepieš, Mojžiš A., Gordan, Vodilka (75´ Taran), Cibula, Mejri (88´ Matalík)

Zápas v Senici sme začali veľmi koncentrovane a aktívne, z čoho rezultovali nebezpečné situácie pred súperovou bránou. V tretej minúte sa po štandardnej situácii a dorážke Mejriho výborne zorientoval Lepieš a hlavou v páde skóroval. V 16. minúte sme opäť boli v pokutovom území pohotovejší ako súper a Valek nohou šikovne zvýšil na 0:2. Po tomto momente sme až na jednu nebezpečnú situáciu súpera držali v bezpečných priestoroch a dohrali polčas s dvojgólovým vedením. V druhom polčase sa očakávaný nápor Senice nekonal, najmä vďaka našej disciplinovanej a obetavej hre. Naopak sme mohli Blahútom a Mejrim naše vedenie ešte prikrášliť. Stav sa však už nezmenil, a tak sa zo Záhoria vraciame s cennými tromi bodmi.