13. kolo, 1.FC Tatran Prešov – FK Železiarne Podbrezová U-19

1.FC Tatran Prešov  –  FK Železiarne Podbrezová U-19  1 : 2 (0 : 2)
Góly : 61´ Špyrka  –  4´ Lepieš,  43´ Mojžiš V.

Zostava U-19 :

Ludha – Macuľa, Valek, Blahút, Mojžiš V., Lepieš, Mojžiš A., Vodilka (72´ Holub), Cibula, Hlinka (89´ Caban), Mejri (82´ Taran)

Efektivita je vec, ktorá sa dá vo futbale len veľmi ťažko natrénovať, a preto každého trénera poteší. Do zápasu sme vstúpili ideálne, keď sa už vo štvrtej minúte pekne trafil Lepieš. Vo veľmi rýchlom zápase sa útoky striedali na obidvoch stranách, ale objektívne treba priznať, že bližšie ku gólu boli v prvom polčase domáci. Keď sa už zdalo, že do kabín pôjdu mužstvá za stavu 0:1 sa krásnou strelou prezentoval V. Mojžiš. V druhom polčase sa zápas ešte viac zdramatizoval po výbornom priamom kope Špyrku (1:2) v 61. minúte, keď krátko pred tým nevyužil Mejri ideálnu Vodilkovu prihrávku na zvýšenie nášho vedenia. Do konca zápasu už gól nepadol, a tak si od veľmi kvalitného súpera vezieme cenné tri body.