06. kolo, AS Trenčín – FK Železiarne Podbrezová U-17

AS Trenčín  –  FK Železiarne Podbrezová U-17    4 : 1 (2 : 1)

Góly : 2´ Minaroviech, 6´ Letenay, 50´ Tatranský, 73´ Danko  –  8´ Jedinák

Zostava U-17 :

Dlubáč –  Gecelovský (70´ Blaho), Kováčik, Greš, Katunský, Bakaľa, Ďatko (41´ Lichý), Vicáň (41´ Boberský), Auxt (62´ Svetlošák), Jedinák, Galčík

Domácim vyšiel úvod zápasu nad očakávanie. Už v 6. minúte vyhrávali 2:0 a ešte nastrelili brvno našej brány. V 8. minúte sa nám podarilo znížiť po rohovom kope Jedinákom, ale ani to nás nenaštartovalo k lepšiemu výkonu a pokračovali sme v letargickom výkone bez emócií z posledných zápasov. Domáci boli lepší hlavne v štarte na lopte a nechýbala im radosť z futbalu. V každom súboji sme boli neskoro, tým pádom súper získaval hernú prevahu. V útočnej fáze sme hrali individualisticky, všetky lopty útočníci postrácali a tak sme sa k ohrozeniu brány domácich v prvom polčase ani nedostali. V prestávke sme urobili dve zmeny, snažili sa oživiť našu útočnú fázu, ale po desiatich minútach druhého polčasu sme znova inkasovali a súper získal hernú pohodu. Napriek tomu sme si potom vypracovali tri čisté gólové šance, nepremenili sme ich a domáci nám sedem minút pred koncom pridali aj štvrtý gól. Víťazstvo Trenčína je plne zaslúžené, ale dopomohli sme im k nemu slabučkou aktivitou v hre bez lopty, tak isto aj v ofenzíve a  výkonom bez emócií.