17. kolo, FK Železiarne Podbrezová U-17 – AS Trenčín

FK Železiarne Podbrezová U-17 –  AS Trenčín  0 : 4 (0 : 2)

Góly : 11´ Tatranský, 25´ a 80´ Letenay, 70´ Kyselica

Zostava U-17 :

Dlubáč – Krišica, Bakaľa, Ďatko, Galčík, Lichý, Katunský (41´ Auxt), Gecelovský (63´ Svetlošák), Brodziansky, Tomek (41´ Blaho), Kováčik P. (41´ Jenat)

Prvý polčas posledného jesenného kola z našej strany nie je čo hodnotiť. Po dobrom výkone z Dunajskej Stredy bola príprava a mentálne nastavenie na tento zápas u väčšiny hráčov veľmi zlé. Absolútne zlý prístup k zápasu, neochota behať, šprintovať a chodiť do osobných súbojov dovolil hosťom získať do polčasu pohodlný, dvojgólový náskok. Po striedaní troch hráčov cez polčasovú prestávku sme chceli s výsledkom ešte niečo urobiť. Úvodných pätnásť minút v druhom polčase patrilo nám, vytvorili sme si tlak, prišli aj šance, no kontaktný gól sa nám streliť nepodarilo. Súper hru postupne vyrovnal, v posledných desiatich minútach zápasu pridal ďalšie dva góly a odviezol si pohodlné, vysoké víťazstvo 0:4.