09. kolo, MFK Dukla B. Bystrica – FK Železiarne Podbrezová U-14

MFK Dukla Banská Bystrica  –  FK Železiarne Podbrezová U-14    4 : 0 (1 : 0)

Góly : 17´ Dedok, 38´ Rusko, 44´ Svetlík, 58´ Úradník

Zostava U-14:

Morong – Matula, Zvara (45´ Pindeš), Trnavský, Záhorský (60´ Fáber), Kováčik M. (56´ Havlíček), Jedináková, Ambros, Hrbál, Laššák (45´ Chabada), Divald (56´ Kováčik P.)

Zápas sa hodnotí ťažko. Prvopolčasovú absolútnu dominanciu sme nedokázali zúžitkovať vo svoj prospech a po hrubej chybe vzadu sme dokonca polčas prehrali 1:0. Táto snaha o celopolčasovú kontrolu hry na lopte nás stála veľa síl, čoho dôsledkom bolo druhopolčasové vyrovnanie herného prejavu zo strany súpera a v istých úsekoch aj ich dominancia. Do prvého polčasu sme investovali množstvo energie bez gólového efektu, čo nás v konečnom dôsledku dobehlo v druhom polčase. Práca s loptou sa u hráčov spomalila, prišli zaváhania, ktoré využil súper.