17. kolo, MŠK Námestovo – FK Železiarne Podbrezová U-14

MŠK Námestovo  –  FK Železiarne Podbrezová U-14    1 : 1 (1 : 1)

Góly : 27´ Košút  –  6´ Pindeš

Zostava U-14:

Morong  – Vrbiniak, Hrbál, Kováčik P. (36´ Plch), Jedináková, Chabada (50´ Spevák), Trnavský (58´ Fáber), Záhorský (50´ Donoval), Divald (58´ Kravčák), Pindeš, Matula

Zápas proti Námestovu sme odštartovali výborne. Pindeš ešte úvodnú veľkú šancu nepremenil, ale následne zúžitkoval dobrú prihrávku Záhorského a poslal nás do vedenia. Naďalej sme boli dominantným mužstvom na ihrisku, Pindeš ďalšie dva dobré úniky zakončil len slabo a po dvoch vydarených krídelných akciách sa natlačil do zakončenia Záhorský, ale rovnako nedôrazným zakončením nás do pokojného vedenia neposlal. Na druhej strane súper potrestal prvú chybu, keď Košút zachytil slabú malú domov a chladnokrvne zakončil 1:1. V druhom polčase sme vrhli všetky sily do útoku, ale streliť gól nám nebolo súdené. Aktívny Pindeš opäť zlyhal až vo finálnej fáze pri streľbe a strela Plcha išla tesne mimo. O výsledku mohol rozhodnúť tri minúty pred koncom domáci Hladek, ale diskutabilne nariadený pokutový kop zakončil vedľa brány.