32. kolo, FK Železiarne Podbrezová U-17 – FK Senica

FK Železiarne Podbrezová U-17 –  FK Senica    2 : 2 (1 : 1)

Góly : 19´ a 57´ Gajan  –  11´ Mihál, 70´ Meňuš

Zostava U-17 :

Trnovský – Kováčik O., Jedinák, Brozman (75´ Gecelovský), Jenat, Katunský, Svetlošák, Gajan, Blaho, Auxt, Kováčik P.

V poslednom zápase na domácom ihrisku v  súťažnom  ročníku sme sa snažili dať víťaznú bodku za sezónou, no zrodila sa len zaslúžená remíza. Prvý polčas patril nám, boli sme dominantnejším mužstvom, lepším na lopte, prejavili väčšiu túžbu po víťazstve. Boli to však paradoxne oni, ktorým sa podarilo skórovať ako prvým, keď sme urobili zbytočnú štandardnú situáciu a to, čo sme následne predviedli pri zahraní a  bránení tejto situácie, sa len tak ľahko nevidí. Hostia išli do jednogólového náskoku a nás to trocha pribrzdilo v našej aktivite. Bolo však vidno na našej hre, že chceme vyrovnať a v 19. minúte sa nám to aj podarilo, keď center Brozmana poslal hlavou do siete Gajan. Pokračovali sme v nátlakovej hre, ale v pred finálnej a finálnej fáze nám chýbala lepšia kvalita prevedenia herných situácií, myšlienka, kreativita a tak do polčasu sme si čistú šancu už nevypracovali. Druhý polčas patril hosťom, boli nebezpečnejší v útočnej fáze a hneď v úvode si vypracovali dve veľmi dobré príležitosti, ktoré však vychytal Trnovský a dal nám šancu na dobrý výsledok. V 57. minúte bol v šestnástke faulovaný P. Kováčik a Gajan pokutový kop s istotou premenil. Jednogólový náskok sme však neudržali, desať minút pred koncom sme znova boli nedôslední v šestnástke pri bránení a hostia zaslúžene vyrovnali na konečných 2:2.