19. kolo, FK Železiarne Podbrezová U-16 – Partizán Bardejov

FK Železiarne Podbrezová U-16 –  Partizán Bardejov    5 : 0  (1 : 0)

Góly : 18´ a 42´  Gajan, 46´ Suja, 60´ Banas, 76´ Raffay

Zostava U-16 :

Májový – Ďurica, Ludha, Geschwandtner, Šteiniger, Ufrla (50´ Raffay), Ustaník, Suja (50´ Kafrík), Morong (50´ Kurčík), Gajan, Daxner (41´ Banas)

Do zápasu sme vstúpili aktívne, už v prvej desaťminútovke sme si vypracovali 3-4 gólové šance, ale chýbal nám väčší dôraz pred bránou súpera. Skóre otvoril Gajan, keď premenil pokutový kop po faule na Ustaníka. Hlavne naša pravá strana, Morong s Ďuricom hýrila aktivitou a zásobovali útočníkov prihrávkami. Hneď v úvode 2. polčasu zvýšil na 2:0 Gajan a o pár minút neskôr zvyšoval na 3:0 Suja. Po prestriedaní nám trošku viazla kombinácia a súhra, napriek tomu sa nám podarilo ešte 2x skórovať. Banas zvyšoval na 4:0 po krídelnej akcii a konečný výsledok stanovil Raffay po peknej, technickej strele spoza 16-ky. Aj keď sme mohli vyhrať ešte väčším rozdielom teší nás, že sme sa konečne presadili strelecky a fakt, že chlapci predviedli niekoľko nacvičených prvkov z  tréningového procesu.