21. kolo, FK Senica – FK Železiarne Podbrezová U-16

FK Senica  – FK Železiarne Podbrezová U-16     2 : 0 (2 : 0)

Góly : 8´ Šúrek, 13´ Šimurda

Zostava U-16 :

Sokol – Ďurica, Ludha, Geschwandtner, Kurčík, Morong, Ufrla, Macko (70´ Chorvát), Ustaník, Banas, Raffay (63´ Hudcovič)

Do Senice sme cestovali s úmyslom potvrdiť dobrý výkon zo Žiliny, ale už v 8. minúte sme inkasovali, keď obrancovia podcenili dlhý nákop súpera a domáci to využili na strelenie gólu. Práve obrancovia si vybrali tento zápas slabší deň a po ďalšej chybe zadákov a brankára pri rozohrávke domáci zvyšovali na 2:0. Po dohovore v šatni sme vybehli na druhý polčas s odhodlaním zápas otočiť, ale pri absencií viacerých hráčov nám chýbala dostatočná kvalita smerom dopredu a veľmi ťažko sme sa presadzovali. O osude zápasu rozhodli dve veľké chyby z úvodu stretnutia, a kedže sa nám napriek veľkej snahe nepodarilo gólovo sa presadiť, tri body zostali doma.