32. kolo, FK Železiarne Podbrezová U-16 – FK Senica

FK Železiarne Podbrezová U-16   –  FK Senica   0 : 2 (0 : 1)

Góly : 34´ a 66´ Bevelaqua

Zostava U-16 :

Frühwald – Ďurica, Geschwandtner, Ludha, Kurčík, Ustaník, Morong (69´ Chorvát), Macko, Suja, Banas (61´ Hudcovič), Raffay (51´ Kafrík)

V poslednom domácom zápase sezóny sme hostili Senicu, ktorú sme v tejto sezóne ešte nezdolali. V prvom polčase sa hral vyrovnaný futbal, vážnejšiu šancu si ani jedno mužstvo nevytvorilo. Nám chýbala lepšia ponuková činnosť a rýchlejšia práca s loptou v útočnej fáze. Seničania sa ujali vedenia na konci polčasu po chybe Ludhu, ktorý si zle spracoval loptu vo vlastnej šestnástke, čo využil na strelenie gólu hosťujúci Bevelaqua. Druhý polčas poznamenal neustáli dážď. V 66. minúte neudržal mokrú loptu po strele Frühwald a hostia viedli 0:2. Naši hráči zvýšili obrátky, neustále sa tlačili do útoku, ale ťažko sme sa presadzovali proti pozornej obrane hostí.