04. kolo, FK Železiarne Podbrezová U-14 – MŠK Rimavská Sobota

I. liga starší žiaci, 04. kolo – nadstavba

FK Železiarne Podbrezová U-14 – MŠK Rimavská Sobota  5 : 0 (3 : 0)

Góly : 21´, 30´ a 66´ Divald, 18´ a 55´ Hrbál

Zostava U-14:

Hrubý  – Donoval, Vrbiniak, Hrbál, Jedináková (36´ Kováčik P.), Matula (45´ Fáber), Trnavský, Záhorský (36´ Chabada), Divald, Kováčik M. (36´ Laššák), Pindeš (45´ Kravčák)

Celozápasovú prevahu sme pretavili do jednoznačného víťazstva 5:0. V prvom polčase našej hre chýbala väčšia ľahkosť a pokoj na kopačkách, ktorý by nám umožnil presadiť sa v ofenzíve vo väčšej miere. Aj napriek tomu sme sa tešili z troch gólov, ktoré postupne po rohu strelil hlavou Hrbál a dva pridal kapitán Divald. V druhom polčase sme po prestriedaní zvýšili kvalitu našej hry, do kombinačných akcii sa zapájalo väčšie množstvo hráčov a vytvorili sme si aj viacero gólových príležitostí. Napokon sme strelili už len dva góly, ale oba stáli zato. Po rohovom kope sa druhýkrát v zápase presadil Hrbál, keď krásnou hlavičkou k žrdi nedal brankárovi hostí šancu. Skóre stretnutia uzavrel trojgólový kapitán Divald nádhernou strelou, ktorá zapadla od žrde do siete hostí. Za výkon si pochvalu zaslúžia všetci hráči!