05. kolo, MŠK Námestovo – FK Železiarne Podbrezová U-14

I. liga starší žiaci, 05. kolo – nadstavba

MŠK Námestovo – FK Železiarne Podbrezová U-14   0 : 4 (0 : 1)

Góly : 14´ Hrbál, 38´ Pindeš, 42´ Trnavský, 49´ Divald

Zostava U-14:

Hrubý  – Vrbiniak, Hrbál, Kováčik P., Jedináková (36´ Chabada), Matula, Trnavský (50´ Kravčák), Divald, Laššák (36´ Záhorský), Spevák (36´ Kováčik M.), Pindeš (50´ Fáber)

Na umelej tráve v Námestovo sme odohrali úspešný zápas a predĺžili sériu výhier. V prvom polčase strelil úvodný gól stretnutia Hrbál, ktorý nachytal domáceho brankára z priameho kopu. Prvolpolčasová prevaha už ďalší gól nepriniesla, ale aj napriek tomu sme na ihrisku jednoznačne dominovali. Do druhého polčasu sme vstúpili lepšie, keď sa po troch minútach presadil po rýchlo a umne rozohranom priamom kope presnou strelou k žrdi Pindeš. Na rozdiel troch gólov zvýšil Trnavský, ktorého strieľaný center skončil v sieti domácich. Na konečných 0:4 stanovil kapitán Divald, ktorý premenil pokutový kop nariadený po faule na aktívneho Trnavského. Do konca stretnutia sme hru kontrolovali, bohužiaľ sa nám už ďalší gól aj napriek množstvu šancí streliť nepodarilo. V závere prvý a poslednýkrát ohrozili našu bránu domáci, ale jedinú šancu domácich zlikvidoval včasným vybehnutím brankár Hrubý.