04. kolo, FK Železiarne Podbrezová U-17 – MŠK Žilina

FK Železiarne Podbrezová U-17  –  MŠK Žilina    0 : 3 (0 : 3)

Góly : 9´ a 16´ Škrteľ, 26´ Novák

Zostava U-17 :

Macko – Ďurica (41´ Banas), Šteiniger, Geschwandtner, Ustaník, Suja, Ufrla (62´ Černák), Köröš, Raffay (41´ Kafrík), Kohút (41´ Morong), Brozman

Víťazstvo futbalistov Žiliny je plne zaslúžené a o troch bodoch rozhodli už v prvom polčase. Od úvodu jasne ovládli hru, kontrolovali zápas a my sme neboli ochotní a schopní ich hru eliminovať. Dopriali sme im komfortný priestor na kombinácie, v súbojoch sme boli neskoro, absolútne nedôrazní a tak to súper dokonale využil. Zápasy sa rozhodujú v šestnástkach, po centroch a našom nedôraznom bránení vo vlastnom pokutovom území sme inkasovali všetky tri góly v rozpätí štrnástich minút. Hostia tak získali za necelú štvrťhodinu pohodlný, trojgólový náskok. Druhý polčas sme hru trocha vyrovnali, ale smerom do ofenzívy sme toho veľa neukázali a za celý zápas sme si nedokázali vypracovať ani jednu vyloženú šancu. Hostia v druhom polčase kombinačnou hrou a držaním lopty si zápas postrážili a tak na skóre 0:3 z prvého polčasu  sa už nič nezmenilo.