04. kolo, FK Železiarne Podbrezová U-12 – MFK Tatran L. Mikuláš

I. liga mladší žiaci – 04. kolo

FK Železiarne Podbrezová U-12  –  MFK Tatran L. Mikuláš   4 : 11 (0 : 4)

Gól za ŽP : Pančík, Faško, Vraždiak, Kupec

Družstvo A : Muránsky – Zelenčík, Belko, Schön, Strelec, Vraždiak, Herko (Pančík, Faško)

Družstvo B : Mondl (Herko) – Grexa, Ďuriš, Kupec, Baran, Paľus, Marhavý (Ivanko)

V ďalšom kole sme nenadviazali na bodové zápisy, i keď po zlepšenom hernom výkone. Prvý polčas sme trpeli na malé množstvo zakončení, keď sme sa dokázali presadiť v poli, ale naše strelecké pokusy buď neprichádzali alebo boli len veľmi nedôrazné. Náš súper využil aj menšie šance a polčas vyhral na oboch ihriskách. V druhom polčase dominovalo naše družstvo B, hralo pekný a útočný futbal, ale opäť len po hranicu pokutového územia, čoho výsledkom bol len jeden strelený gól a minimálne desať nepremených gólových šancí. Na druhom ihrisku sa hral zápas hore-dole a skončil výhrou hostí 3:7. Opäť sme sa len presvedčili, že ako je náročné udržať nasadené tempo počas celého zápasu a s týmto poznatkom budeme naďalej pracovať aj v tréningovom procese.