01. kolo, FK Železiarne Podbrezová juniori – TJ Tatran Krásno n/K.

TIPOS III. liga – stred, 01. kolo

FK Železiarne Podbrezová juniori  –  TJ Tatran Krásno nad Kysucou   4 : 1 (3 : 0)
Góly : 2´ a 32´ Mejri, 42´ Antal, 88´ Tereščenko  –  75´ Macura (11 m)

Rozhodovali : Holas Mir. – Čičmanec, Holas Mar.

Divákov : 105.

Podbrezová juniori :

Drobnjak – Molčan, Macuľa, Turňa, Mojžiš V. (46´ Brodziansky), Mojžiš A., Mejri (41´ Antal), Njire (75´ Fischer), Tereščenko, Kopičár, Lepieš

Krásno :

Lastovica – Ďuratný, Riecky (46´ Ševčík), Pagáč (84´ Šidlo), Boris, Ševčík, Kopásek, Gábor, Koleno, Rajnoha, Macura

V druhom kole novej sezóny sme privítali v Zelpo Aréne mužstvo z Krásna nad Kysucou a chceli sme potvrdiť víťazstvo z pôdy Novohradu. Od úvodného hvizdu sme chceli byť aktívni a vnútiť súperovi našu hru, čo sa nám v prvom polčase v celku darilo. Už v druhej minúte sa presadil aktívny Mejri po nacvičenej kolmej prihrávke od Lepieša. V 32. minúte bol úspešný opäť Mejri  po spolupráci s Viktorom Mojžišom a v 42. minúte sa presadil hlavou Antal. Druhý polčas sme sa bohužiaľ prispôsobili tempu súpera, prestali sme byť aktívni a málo sme využívali nacvičené kombinácie z tréningu. Prehrávali sme osobné súboje v strede poľa, chýbal nám dôraz, čoho výsledkom bol aj gól v našej sieti. Na konečných 4:1 upravil Tereshchenko po krásnej strele spoza šesťnástky. Napriek vysokej výhre chýba spokojnosť s našou hrou a zápas ukázal, že máme ešte veľké nedostatky, na ktorých budeme ďalej pracovať.