13. kolo, TJ Družstevník Liptovská Štiavnica – FK Železiarne Podbrezová juniori

TIPOS III. liga – stred, 13. kolo

TJ Družstevník Liptovská Štiavnica – FK Železiarne Podbrezová juniori      0 : 4 (0 : 3)
Góly : 16´ Antal, 27´ Blaho, 33´ Magda, 90´ Jagerčík

Rozhodovali : Hraško – Labuda, Gregorec

Divákov : 100.

Liptovská Štiavnica :

Žiaran – Vierik P. (33´ Badár), Gejdoš T., Mihálik, Hoferica, Macík, Gejdoš M. (63´ Matula), Vierik E., Omasta, Svetlošák (82´ Svetlák), Bartoš

Podbrezová juniori :

Drobnjak – Turňa, Magda, Gecelovský, Gordan, Edge, Tereščenko, Blaho (64´ Caban), Jagerčík, Galčík (85´ Adamčák), Antal

V poslednom zápase jesennej časti sezóny chlapci potvrdili stúpajúcu formu a na ihrisku L. Štiavnice podali veľmi dobrý výkon. Úvodných tridsať minút patrilo nám, súpera sme prevýšili po každej stránke. V obrane sme hrali pozorne, bez chýb. V útočnej fáze sme sa dokázali presadiť kombinačne, ale aj individuálne, výsledkom čoho boli tri góly v sieti domácich. Po treťom góle naši hráči poľavili v koncentrácii a k slovu sa dostal aj súper. Vytvoril si niekoľko nebezpečných situácii pred našou bránou ale bez gólového efektu. Do druhého polčasu sme nastupovali s vedomím, že nesmieme dovoliť domácim, aby strelili kontaktný gól. Hra sa vyrovnala, väčšinou sa odohrávala medzi šestnástkami. Napriek viacerým sľubným príležitostiam sa nám podarilo skórovať už len raz Jagerčíkom v 90. minúte. Za predvedený výkon a prístup si chlapci pochvalu zaslúžia.