Andy Masaryk predĺžil s našim klubom zmluvu do konca sezóny 2025/2026

Andy Masaryk je mladý 18 ročný útočník, ktorý je nielen jedným z najproduktívnejších útočníkov mládežníckej kategórie U19, ale dostáva minutáž aj v zápasoch za A-mužstvo. Okrem podbrezovského dresu si oblieka aj ten slovenský, reprezentačný.

Do Podbrezovej prišiel minulý rok z akadémie bratislavského Slovanu. Klub sa s Andym dohodol na predĺžení pôvodnej zmluvy o rok, teda do konca sezóny 2025/2026. 

Miroslav Poliaček, generálny manažér FK: “Andy je hráč ešte stále v dorasteneckom veku, no sme presvedčení, že je jedným z najväčších talentov Slovenska na svojej pozícii. Tešíme sa, že bol ochotný hneď po roku s nami predĺžiť zmluvu, ktorá má ešte trvanie. Chceli sme si poistiť jeho služby a vzhľadom na jeho ochotu veríme, že spokojnosť je obojstranná.”

Prácu v klube oceňuje aj Andy a teší sa na ďalšie napredovanie a stabilnú spoluprácu: “Som vďačný, že mi klub prejavil dôveru a že budem môcť aj naďalej pracovať a napredovať v zaujímavom projekte, ako je Podbrezová. Teším sa na ďalšie sezóny, ktoré verím, že budú ešte úspešnejšie ako táto posledná.“