Do výberu Slovenskej reprezentácie bolo vybraných až 15 naších hráčov

Okrem hráčov doplnia realizačné tímy aj kondičný tréner a tréner brankárov

Medzi výber trénera kategórie do 17 rokov Mareka Bažíka na kvalifikáciu ME v Portugalsku sa kvalifikovali až piati naši hráči – Pavol Kuťka a Šimon Faško ako pevná súčasť tímu, ďalší traja hráči – Patrik Lučaník, Jakub Zábojník a Adrian Lutka sa nachádzajú na listine náhradníkov. K tejto kategórií sa pripojí aj náš kondičný tréner Jozef Jandzík, ktorý bude dohliadať na kondičný stav mladých reprezentantov. Zraz nominovaných hráčov a realizačného tímu je 17.3. – 29.3. 2023.

Do výberu trénera kategórie do 18 rokov Branislava Fodreka sa dostal jeden z naších nováčikov- Michal Lukáč na post brankára a dvaja hráči, ktorí sú súčasťou nášho A tímu, Filip Mielke a Andy Masaryk. Kontrolný zraz v Šamoríne sa uskutoční v dňoch 20. – 23.3. 2023.

V nominácií do 19 rokov pod vedením trénera Stanislava Maceka sa ocitli traja členovia nášho hlavného kádra, Dávid Ovšonka ako obranca, Andy Masaryk a Adam Horvát ako náhradníci. Začiatok zrazu je naplánovaný na 18. marca v Dunajskej Strede.

Tréner Albert Rusnák si na dva medzinárodné zápasy na Malte vybral tri mladé talenty. Adama Danka- aktuálne hosťujúceho brankára v FK Pohronie Žiar nad Hronom, Nicolasa Šikulu a Richarda Hečka, ktorí k nám prišiel z akadémie Atalanty Bergamo. Zraz nominácie sa uskutoční v dátume 19. – 28.3. 2023.

Do druhej najvyššej kategórie v rámci Slovenskej reprezentácie sa dostal Adam Horvát a realizačný tím doplní Tomáš Čechovič na poste trénera brankárov, hlavným trénerom 21-ky je Jaroslav Kentoš. Zraz sa uskutoční v Turecku a potrvá od 19.3. do 29.3. 2023. Počas zrazu nominovaní hráči odohrajú prípravné zápasy proti Slovinsku, Bulharsku a Severnému Macedónsku do 21 rokov.

Do reprezentácie Macedónskej 21-ky sa dostal ďalší člen nášho Áčka- Martin Talakov. Ten odohrá tri zápasy v macedónskych farbách, pričom posledný je naplánovaný 28.3.2023 o 18:00 proti Slovenskej 21-ke s Adamom Horvátom.