FC Fastav Zlín U-19  –  FK Železiarne Podbrezová U-19    1 : 2 (1 : 0)

Góly za ŽP : Straka, Belko

Zostava U-19:

Dlubáč – Ustaník (46′ Belko, 78′ Bryndziar), Geschwandtner, Ludha, Rokyta – Ufrla, Macko (46′ Straka) –  Krnáč, Raffay, Brozman (46′ Majkút) – Gajan

Tréneri: Urgela, Nemec

Po 8 TJ na sústredení v Uh. Brode sme na záver odohrali ďalší PZ s fyzicky vyspelým a kvalitným  súperom. Napriek únave z náročného programu sme odohrali dobrý zápas, v ktorom bolo veľa zaujímavých vecí hlavne smerom dopredu. Takto nejako  by sme sa  chceli prezentovať v súťaži, aj keď stále je čo zlepšovať, či už v obrannej alebo v útočnej fáze. Prvý polčas sme prehrávali po rýchlom protiútoku z našej štandardnej situácie, čomu sa dalo zabrániť a napriek 3-4 šanciam sme ho prehrali 1:0. Po zmenách v zostave a dobrom vstupe do druhého polčasu sme po pekných akciách otočili výsledok. Hráči išli za víťazstvom, mali sme ešte niekoľko dobrých príležitostí, výsledok už však zostal nezmenený. Teší prístup, mentalita, aj kvalita na viacerých postoch, v dobrom svetle sa ukazujú všetci hráči ročníka 2003.