GALČÍK vo forme! Znova v zostave kola.

Roland Galčík na seba v poslednej dobe púta čoraz viac pozornosti. Dobrým výkonom sa predviedol proti obom súperom z hlavného mesta. Petržalku prekvapil, po krásnom úniku z krídla. Dostal sa do nebezpečného priestoru pred šestnástkou a svojou “slabšou” nohou vyčaroval krásny gól, ktorý nakopol celé mužstvo. Proti Slovanu potvrdil formu a veľkú pohodu v ktorej sa momentálne nachádza. Obrana belasých si v nedeľňajšom zápase 18. kola na vlastnej koži vyskúšala aké ťažké je udržať tohto mladíka z Podbrezovej. Slovanisti svoju misiu splnili len v prvom polčase, náš rýchlonohý strelec udrel prvý krát v 46. minúte, následne sa náš tlak stupňoval a vytvárali sme si viac a viac príležitosti na druhý gól. Po súboji v pokutovom území sa v 85. minúte Roland dostal do streleckej príležitosti a krížnou strelou zvýšil stav stretnutia na 2:0.

V oboch zápasoch si zabezpečil miestenku v ideálnej zostave 17. a 18. kola.

Forma v ktorej sa nachádza nás všetkých nesmierne teší.

Aktuálne s Rolandom pre Vás pripravujeme video rozhovor, aby Vám nič neuniklo, sledujte našu stránku a sociálne siete.