Herné sústredenie v tureckom meste Belek

Dnes o 14:00 hod. naberie lietadlo s hráčmi FK Železiarne Podbrezová z rakúskeho letiska Schwechat smer Turecko, kde počas pätnástich dní absolvujú hráči pod vedením trénera Vladimíra Veselého množstvo tréningov a štyri prípravné zápasy proti kvalitným zahraničným súperom. Na „Železiarov“ čakajú postupne v prípravných dueloch, ktoré sa odohrajú v Beleku vždy o 15:00 nasledovní súperi:

26.1.2019 (sobota)   FK Radnički Niš (Srbsko) – FK Železiarne Podbrezová

30.1.2019 (streda)    FK Vardar Skopje (Macedónsko) – FK Železiarne Podbrezová

2.2.2019 (sobota)     Daejeon Citizen FC (Južná Kórea) – FK Železiarne Podbrezová

5.2.2019 (utorok)      FC Arsenal Kyjev (Ukrajina) – FK Železiarne Podbrezová

 

Prechodným domovom počas viac ako dvoch týždňov bude pre hráčov turecké mesto Belek, v ktorom počas tohto obdobia absolvujú herné sústredenia viaceré európske tímy. Hráči Podbrezovej si vyskúšali turecké prostredie už vlani, čo presvedčilo vedenie klubu aj tento rok. Na hráčov čakajú lepšie klimatické podmienky, výborne pripravené trávnaté plochy a kompletná regenerácia v hotelovom komplexe. Tréner Vladimír Veselý spolu so svojim realizačným tímom nominoval na herné sústredenie 20 členný hráčsky káder a troch brankárov, ktorí sa pobijú o miesto v základnej zostave pred prvým kolom Fortuna ligy.

Hráčsky káder, ktorý absolvuje herné sústredenie v Turecku:

Brankári : Martin Vantruba, Ivan Rehák, Richard Ludha

Hráči do poľa : Daniel Pavúk, René Paraj, Jozef Špyrka, Jozef Pastorek, Jakub Kiwior, Nicolas Mejri, Matej Oravec, Matúš Mikuš, Marek Kristián Bartoš, Samuel Štefánik, Alexander Mojžiš, Miroslav Viazanko, Michal Obročník, Viktor Olatunji, Lukáš Urbanič, Michal Breznanik, Roland Galčík, Matej Podstavek, Dávid Leško, Peter Voško.

 

O priebehu sústredenia a prípravných zápasoch Vás budeme priebežne informovať!