Juraj Kucka kupuje 500 lístkov na zápas Podbrezovej proti Slovanu

Náš bývalý hráč a momentálne futbalista ŠK Slovan Bratislava – Juraj Kucka, kupuje na stretnutie 1. kola Fortuna ligy medzi FK Železiarne Podbrezová a Slovanom 500 lístkov.

Vzišlo to z výzvy, ktorá bude uverejnená na instagramovom profile Fortuna ligy. Náš futbalista Matej Oravec na videu povedal, že ak bude vypredané, každému zaplatí pivo, na čo Kuco reagoval, že kúpi lístky, aby sa tak stalo. Teraz svoj sľub dodržal a kupuje 500 lístkov.

„Na Instagrame Fortuna ligy prebehla výzva aj s Matejom Oravcom z Podbrezovej, kde som spomínal, že kúpim na tento zápas asi 500 lístkov. Rozhodol som sa to splniť a zabezpečím 500 vstupeniek. Budú k dispozícii na pokladniciach v Podbrezovej. Rozdelím ich tak, aby bol dostatočný počet pre fanúšikov Slovana a takisto pre domácich. Verím, že ich všetky využijete a štadión bude plný, aby aj Matej Oravec mohol splniť svoju výzvu, ktorú povedal. Vstupenky si vyzdvihnete na pokladniciach, verím, že si tento zápas všetci spoločne užijeme,“ povedal Juraj Kucka.

Lístky budú na pokladni. Rozdelili sa pre fanúšikov Slovana a Podbrezovej. Kto skôr príde, ten berie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *