Kováčik v základnej zostave!

Slovenskí reprezentanti do 21 rokov nastúpili vo štvrtok 25. marca na prvý medzištátny zápas v tomto kalendárnom roku a pripísali si prvú výhru. Sokolíci si na turnaji Antalya Cup poradili po góloch Trusu a Goljana s hráčmi Uzbekistanu do 23 rokov 2:0.

Skvelou správou pre fanúšikov Podbrezovej je aj fakt, že do stretnutia zasiahli aj naši chlapci. Už v základnej zostave, nechýbal Peter Kováčik, ktorého v 65. minúte striedal Suľa. Celý druhý polčase odohral Vladimír Barbora a do hry sa dostal aj v 65. minúte Roland Gerebenits. Chlapcom držíme palce v ďalších vystúpeniach.

Program Slovenska na Antalya Cupe:

Sobota 27. marca: Severné Macedónsko U21 – Slovensko U21 (15.00 hod, Lara)

Pondelok 29. marca: Ukrajina U21 – Slovensko U21 (17.00 hod, Belek)

Uzbekistan U23 – Slovensko U21 0:2 (0:0)

Góly: 56. Trusa, 80. Goljan

Slovensko U21:

Zostava 1. polčas: Chudý – Kováčik, Tumma, Nemčík, Vojtko – Gono, Pokorný, Bernát – Kaprálik, Trusa, Iľko

Zostava 2. polčas: Chudý – Kováčik (65. Suľa), Malý, Pišoja, Barbora – Nebyla, Múdry, Potoma – Kaprálik (65. Kmeť), Trusa (65. Gerebenits), Goljan