Mladý Železiar podporil ďalšie mladé talenty z regiónu

Sme veľmi radi, že sa nám darí získavať podporu od partnerov, ktorí nám pomáhajú rozbehnúť podporu rozvoja mládežníckeho futbalu v regióne Horehronie.

Tento mesiac sme vďaka výťažku z dražby dresov a podpory od Niké Fondu pre budúcnosť športu podporili mladé talenty z Brezna, Čierneho Balogu a Michalovej.

Za finančnú podporu v hodnote 5000€ ďakujeme Fondu pre budúcnosť športu a Stanislavovi Lobotkovi, ktorý sa ako športovec mesiaca rozhodol podporiť práve náš projekt. „Rozhodol som sa pre projekt Mladý Železiar. Jeho cieľom je pomáhať rozvoju mládežníckeho futbalu na Horehroní, teda v regióne, kde už skoro nie je alebo je ho ťažké udržať. Táto suma mu veľmi pomôže.“

Aj naďalej sa snažíme získavať finančné prostriedky na podporu ďalších športových organizácií. Naším plánom je zvýšiť efektivitu a podporu najmä počas letných mesiacov.

 Záujemcovia o podporu, z radov mádežníckych tímov, nás môžu kontaktovať na zpfutbal@mbox.zelpo.sk 

Vopred ďakujeme všetkým, ktorí sa rozhodnú pripojiť k nám a podporiť rozvoj mládežníckeho futbalu. Číslo účtu, kde môžete podporiť mladé talenty na Horehroní: SK62 0900 0000 0051 9518 1923