Záp. Minúty Góly ŽK ČK
Brankári
Patrik Lukáč 2 180 ´4 0 0
Samuel Vavrúš 0 0 0 0 0
Obrancovia
Rastislav Fischer 2 180 0 0 0
Daniel Magda 2 123 0 0 0
Samuel Kuc 1 90 0 0 0
Dušan Lihan 1 2 0 0 0
Adam Lipčák 1 90 0 0 0
Karlo Bilić 1 90 0 0 0
Daniel Horváth 0 0 0 0 0
Matúš Bellay 2 102 0 1 0
Stredopoliari
Dávid Haščák 2 135 0 1 0
Ján Garaj 2 135 0 0 0
Adrián Kopičár 1 90 0 1 0
Dávid Weiss 2 135 0 0 0
Adrián Káčerík 2 157 0 0 0
Kristián Lukáčik 1 23 0 0 0
Útočníci
Vladyslav Marchuk 2 98 0 0 0
Erik Hric 2 172 1 0 0
Viktor Jedinák 2 178 1 0 0

Brankár

Obranca

Stredopoliar

Útočník

Muži „B“ – juniori

 

Tréner : Mário Auxt

 

 

Vedúci družstva : Ľuboš Budovec

x-lubos_budovec

Masér : Lukáš Kováčik

x-lukas_kovacik

1 MFK Skalica 3 3 0 0 7:2 9 3
2 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 3 2 1 0 9:0 7 -2
3 Partizán Bardejov 3 2 1 0 5:0 7 1
4 MŠK Žilina B 3 2 0 1 12:4 6 0
5 FK Poprad 3 2 0 1 4:1 6 3
6 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE 3 2 0 1 4:3 6 0
7 FK POHRONIE Žiar nad Hronom 3 1 1 1 3:4 4 1
8 AFC Nové Mesto nad Váhom 2 1 0 1 4:3 3 0
9 FC ŠTK 1914 Šamorín 3 1 0 2 4:5 3 -3
10 ŠKF Sereď 3 1 0 2 2:4 3 -3
11 SLAVOJ Trebišov 3 1 0 2 1:3 3 0
12 FK Inter Bratislava 3 1 0 2 4:7 3 0
13 KFC Komárno 3 1 0 2 4:12 3 0
14 FK Železiarne Podbrezová B 2 0 1 1 2:4 1 -2
15 FK NOVES Sp. Nová Ves 3 0 1 2 0:5 1 1
16 MFK Lokomotíva Zvolen 3 0 1 2 1:9 1 -2
Kolo Dátum Zápas Výsledok
2. 6. augusta 2017 Juniori FK Pohronie Žiar n/Hronom Dolná Ždaňa 2 : 2 viac
10:30 Hric (3), Jedinák (31) Blahút (36), Ďungel (73)
3. 13. augusta 2017 MFK Skalica Juniori 2 : 0 viac
17:00 Šebesta (4), Haša (36)
4. 19. augusta 2017 Juniori FK NOVES Spišská Nová Ves : viac
10:30
1. 23. augusta 2017 AFC Nové Mesto nad Váhom Juniori : viac
17:00
5. 26. augusta 2017 FC ŠTK 1914 Šamorín Juniori : viac
17:00
6. 3. septembra 2017 Juniori MFK Lokomotíva Zvolen : viac
10:30
7. 10. septembra 2017 MŠK Žilina B Juniori : viac
10:30
8. 17. septembra 2017 Juniori FK Poprad : viac
10:30
9. 24. septembra 2017 ŠKF Sereď Juniori : viac
16:00
10. 1. októbra 2017 Juniori FK Inter Bratislava : viac
10:30
11. 6. októbra 2017 FC Lokomotíva Košice Juniori : viac
15:30
12. 15. októbra 2017 Juniori Slavoj Trebišov : viac
10:30
13. 21. októbra 2017 Partizán Bardejov Juniori : viac
15:00
14. 29. októbra 2017 Juniori KFC Komárno : viac
10:30
15. 4. novembra 2017 MFK Tatran Liptovský Mikuláš Juniori : viac
13:30
16. 12. novembra 2017 Juniori AFC Nové Mesto nad Váhom : viac
10:30
17. 17. novembra 2017 FK Pohronie Žiar n/Hronom Dolná Ždaňa Juniori : viac
14:00