FK Železiarne Podbrezová  –  FC Petržalka    4 : 1 (3 : 0)

Góly: Grendel 2, Kukoľ, Krčula – Čerňanský

Ludha – Chvátal, Paraj, Pavlovčík, Kováčik, Kukoľ, Grendel, Špyrka, Ďatko, Galčík, Arevalo

Petržalka :

Sokol – Csery, Jenat, Nemec, Bojnák, Kolčák, Nagy, Gašparovič, Turčák, Pastorek, Bukovinský

Striedali :

Krisztín, Žiga, Sliacky, Čerňanský, Kusalík, Goncalves, Habovčík, Kiwior

V 9. minúte prišla prvá šanca zápasu.   Z voľného kopu to priamo na bránu vyskúšal Erik Grendel , hosťujúci brankár jeho strelu vyrazil.  O minútu skúšal z uhla prekvapiť hosťujúceho brankára opäť Grendel,  tento krát jeho strelu Sokol spoľahlivo chytil.  V 15. minúte to už aktívnemu Grendelovi vyšlo,  keď sa svojou aktivitou dostal k lopte v 16-tke a hlavou otvoril skóre stretnutia.  O minútu neskôr  už mohlo byť vyrovnané,  no priamy kop Gašparoviča skončil na spojnici Ludhovej brány. V 18. minúte sa Grendel presadil po druhý krát,  keď nekompromisne premenil pokutový kop.  V 22. minúte predviedol peknú individuálnu akciu Galčík,  no s jeho strelou si Sokol poradil.  O minútu neskôr poslal  Galčík prudký strieľaný center presne na nohu Kukoľa  a ten zvýšil už na 3:0. V 42. minúte mohol zavŕšiť hattrick Grendel,  no jeho hlavičku výborne zneškodnil Sokol.  Železiari tak odchádzali do kabíny s náskokom troch gólov.  Naši chlapci začali aktívne aj druhý polčas. Už po troch minútach sa pred 16-tkou uvoľnil Ďatko  a vyskúšal pozornosť novica v bráne hostí Shevchuka.  V 57. minúte sme to opäť skúšali z diaľky,  tento krát preveril hosťujúceho brankára Špyrka.  V 61. minúte to opäť skúsil Špyrka,  no jeho prudká strela minula cieľ.  V 64. minúte to z diaľky vyskúšal aj Bakaľa, Shevchuk jeho pokus  s  námahou vyrazil.  V 70. minúte to už mohlo byť 4:0, keď krásna technická strela Krčulu len o milimetre minula hosťujúcu bránu. Ten istý hráč sa však dočkal v 78. minúte,  keď zúžitkoval  výbornú prihrávku od  Breznanika.  Hosťom sa podarilo znížiť v 83. minúte, keď sa zoči-voči  Ludhovi nemýlil Čerňanský.  Záver zápasu už žiadne vzrušenie nepriniesol a naši chlapci tak zaknihovali druhé víťazstvo  v  príprave.

Vladimír Cifranič:  „Prvý polčas bol z našej strany veľmi slušný. Dali sme tri pekné góly, boli sme aktívni a mali sme tam aj ďalšie šance. Takto by sme sa chceli prezentovať. V druhom polčase, po prestriedaní, tempo trocha opadlo. Myslím si však, že sme boli celý zápas jednoznačne lepší, futbalovejší. Musíme však takto hrať celých 90 minút, byť aktívni a nenechať súpera nadýchnuť sa. Musíme a chceme byť ešte viac dominantnejší a suverenejší.“