Muži v príprave proti FK Poprad

Prípravný zápas mužov

FK Železiarne Podbrezová – FK Poprad   1 : 1 (1 : 0)
Góly : 34. Krivák – 61. Šašinka

Tretí prípravný zápas sa niesol vo vyrovnanom duchu. Prvú šancu mal až v 22. minúte hosťujúci Šesták, ktorý po rohovom kope ostal na chvíľu voľný na malom vápne, bránu však minul, a tak prišiel trest Podbrezovej. Knurovský neudržal center Leška z priameho kopu, čo využil Ján Krivák a loptu pohodlne dorazil do siete (1:0). V závere polčasu mal príležitosť aj Stiepo, trafil iba do gólmana súpera. Po zmene strán nezvýšil vedenie Matúš Mikuš a jeho prudká strela pod brvno, dobre zakročil brankár súpera Deronja. Vyrovnať sa preto podarilo Jakubovi Šašinkovi. Ten si spravil priestor v našej šestnástke a prudkou ranou napol sieť (1:1). V závere Mikuš z dobrej pozície trafil obrancu Hrica, a tak sa oba tímy rozišli nerozhodne.

Podbrezová : Drobnjak – Magda, Bilić, Krivák, Turňa, Njire, Baez, Tereščenko, Mejri, Leško, Mikuš

Striedali: Kuciak – Viazanko, Valek, Djordjević, Kopičár, Mojžiš V., Mojžiš A.

Poprad : Knurovský – Maťaš, Hric, Palša, Kica, Kúkoľ, Kopúnek, Gallovič, Medak, Šašinka, Šesták
Striedali : Deronia – Hatok, Šuľa, jančo, Horodník, Horváth, Holiš