FK Radnički Niš  –  FK Železiarne Podbrezová    0 : 2 (0 : 1)

Góly: 36´ Pastorek, 87´ Viazanko

FK Radnički: B. Ristič – Todorovski, Pankov, Crnomarkovič, Dordevič – Grbič, Drinčič, Bondarenko, Randelovič – Kojaševič, Haskič

Striedali: Čirkovič, Noma, Stojanovič, Jovanovič

FK Železiarne Podbrezová: Vantruba – Obročník (64. Breznanik), Podstavek (19. Bartoš), Kiwior, Mojžiš (64. Oravec), Viazanko, Pastorek, Špyrka, Voško, Olatunji (64. Pavúk)

Zápas sa od začiatku hral vo vysokom tempe a obidve mužstvá sa snažili hrať  rýchly a kombinačný futbal. Už v 4. minúte pohrozil Viazanko strelou spoza 16-tky po Špyrkovej prihrávke, ale brankár Ristič si na dvakrát s jeho strelou poradil. O minútu neskôr sa Voško snažil krížnou strelou prekvapiť brankára hostí, ale Ristič jeho strelu kryl. V 7. minúte Pastorek natiahol Rističa, ktorý jeho priamy kop vyrazil na roh. V 16. minúte sme sa prvý krát radovali z gólu Olatunji, ale rozhodca ho pre ofsajd neuznal. V 19. minúte pre zranenie odstúpil z hry Podstavek a nahradil ho Bartoš. V 25. minúte Pastorek tesne minul Rističovu svätyňu. V 26. minúte skóroval po peknej kombinačnej akcii Grbič, ale tiež z postavenia mimo hry a skóre ostalo nezmenené. To sa však menilo v 36. minúte, keď Olatunji vybojoval loptu v súboji s Pankovom, z čoho vyťažil nabiehajúci Pastorek, ktorý nedal šancu Rističovi – 1:0. V 39.minúte mohol súper vyrovnať keď Kojaševič vypichol Špyrkovi loptu a vysunul Haskiča, ktorý našťastie ponúknutú šancu nevyužil. V závere prvého polčasu sme pohrozili akciou Olatunji – Pastorek – Špyrka, ale jeho krížnu strelu Ristič vytlačil na roh.

Do druhého polčasu poslal tréner hostí na trávnik novú jedenástku, ktorá si získala mierny tlak. V 56.minúte a 59. minúte Vantruba chytil krížne strely P. Rističa. My sme odpovedali sľubným pokusom Pastoreka tesne nad bránu. V 70. minúte sa opäť vyznamenal Vantruba po strele Nomu. V 78. minúte po individuálnom prieniku Breznaníka Pavúkovu strelu vyrazil brankár na roh. O minútu neskôr sa po krížnom centri Breznaníka nepresadil zoči-voči brankárovi Voško. V 87.minúte sa po vtipnej pätičke Breznaníka dostal k lopte Viazanko, ktorý nechytateľnou ďalekonosnou strelou do pravého horného rohu nedal brankárovi šancu -2:0. V závere zápasu sa ešte vyznamenal Vantruba, ktorý reflexívnym zákrokom vychytal Krstiča.