Muži v príprave proti MFK Lokomotíva Zvolen

Prípravný zápas mužov

FK Železiarne Podbrezová – Lokomotíva Zvolen   5 : 2 (3 : 1)
Góly : 17. Bilić, 33. Bilić, 40. Mikuš, 70. Mikuš, 86. Kopičár – 10. Kotora, 77. Grebáč

Hostia vstúpili do zápasu lepšie, pretože už v desiatej minúte ostal po rohovom kope na zadnej žrdi nestrážený Ivan Kotora a hlavou otvoril skóre. Postupom času sa však dopredu osmeľovali aj domáci. Výsledkom bolo vyrovnanie z kopačky Karla Biliča, ktorý dostal taktiež po rohu priveľa priestoru. Loptu si spracoval a až tak vystrelil. Rovnaký hráč sa zapísal do listiny strelcov aj druhýkrát, tentoraz hlavičkou z hranice malého vápna využil priamy kop. Do kabín sa išlo dokonca za ešte priaznivejšieho stavu pre Podbrezovú. Po Viazankovom centri z pravého krídla bol na konci krásnej akcie Matúš Mikuš a jeho nádherná bomba z voleja. Už po desiatich minútach druhého polčasu mohol skóre navýšiť Mejri, zoči-voči brankárovi Zvolena vystrelil vedľa. Priebežný výsledok tak pohol až dvadsať minút pred koncom Mikuš, znova to bola výstavná rana, tentokrát spoza šestnástky do rohu brány. O sedem minút neskôr Grebáč prízemným pokusom, taktiež spoza veľkého vápna, znížil, na konečný výsledok 5:2 ale po peknej prienikovej prihrávke Leška upravil Adrián Kopičár, ktorý si položil aj gólmana súpera.

Podbrezová : Kuciak –  Viazanko, Bilić, Krivák, Mojžiš A., Liepa, Karklins, Tereščenko, Jedinák, Bernadina, Mikuš

Striedali: Drobnjak – Turňa, Valek, Djordjević, Kopičár, Baez, Mojžiš V., Mejri, Leško

Zvolen : Gábriš – Jamrich, Kotora, Šimko, Puspoky, Bellay, Gaško, Budinský, Mateus, Slovák, Slančík
Striedali : Vasilko, Tonka, Tóth, Vavro, Pavlík, Grebáč, Dvorah