Muži v príprave proti MFK Tatran Liptovský Mikuláš

Prípravný zápas mužov

FK Železiarne Podbrezová – MFK Tatran Liptovský Mikuláš    1 : 0 (0 : 0)
Gól : 72´ Kopičár

Podbrezová mala veľmi dobrý nástup do zápasu a už v prvej minúte strieľal spoza šestnástky tesne vedľa Adrián Kačerík. Postupom času sa však hra začala vyrovnávať, čoho dôkazom bola aj strela Kotoru do bočnej siete. Aktívny na strane domácich bol hlavne novic Dávid Leško, ktorý v dvanástej minúte prekonal Šavola, loptu pred prechodom za bránkovú čiaru zastavil jeden z obrancov Liptovského Mikuláša. V šanci bola i ďalšia posila Tomáš Gerát, ten ale z hranice päťky bránu hlavou trafiť nedokázal. V závere prvého dejstva mali gól na nohe najprv Janec a o niekoľko sekúnd aj Dragan Andič, no zakončenia im nevyšli. Druhé dejstvo začali lepšie hostia, Poremba mieril iba veľmi tesne vedľa brány Vavrúša. Ten istý hráč sa v 56. minúte ocitol úplne osamotený na malom vápne, hlavou bránu netrafil. Strela striedajúceho Pantiča o niekoľko chvíľ neskôr zas išla z hranice bieleho bodu do stredu brány, takže mladý gólman Podbrezovej reflexívne zasiahol. Udrieť tak dokázali domáci a konkrétne Adrián Kopičár. Ten napriahol spoza šestnástky a trafil nechytateľne do rohu brány Mikušiaka (1:0). V závere ešte rozohral priamy kop Kuzma, Mikušiak vyrazil.