National team of Bahrain  –  FK Železiarne Podbrezová    1 : 1  (1 : 0)
Góly : 37´ Mahdi  – 65´ Djordjević

FK Železiarne Podbrezová:

Kuciak – Turňa, Krivák, Real, Djordjević – Kupčík (46´ Kuzma), Kopičár (74´ Kostelný) – Viazanko, Kačerík, Leško (77´ Pinto) – Válovčan (87´ Jedinák)

Dnešný deň bol našim posledným na sústredení v Čechách, a zároveň spojený s posledným prípravným stretnutím proti reprezentácii Bahrajnu, ktorý trénuje Česky tréner Soukup a trénerom brankárov je Andrej Kostolansky. Tréner Praženica si aj dnes vyskúšal niektoré varianty v pozmenenej zostave. Od začiatku pôsobil super dynamickejším aj kompaktnejším dojmom, prehrával nás rýchlou kombináciou v strede poľa, a tak mala naša obrana s brankárom Kuciakom čo robiť. Podarilo sa nám vyriesiť niekoľko nebezpečných situácii, náš brankár chytil jednu nebezpečnú strelu. Na opačnej strane nevyužil dobrú možnosť Leško. V 37. minúte už ale Kuciak nestihol zareagovať, a tak sme do šatni odchádzali s jednogólový mankom. Od polčasu prišiel na ihrisko Kuzma a naša hra bola viac otvorenejšia. Obraz hry sa však veľmi nezmenil, hostia nastrelili tyč Kuciakovej brány a spálili ďalšie dve veľké šance. Z ničoho nič tak prišiel trest na druhej strane, keď Djordjević po Leškovej akcii prestrelil všetko čo mu stalo v ceste a vyrovnal na 1-1. Hráči Bahrajnu potom zahodili ďalšiu príležitosť, a tak mohol v nájazde rozhodnúť Leško, strelil však tesne vedľa. Na výsledku sa už do konca zápasu nič nezmenilo, aj keď hostia mali ešte jednu dobrú príležitosť na skórovanie.