FK Železiarne Podbrezová  –  Salgótarjáni BTC    10 : 0 (3 : 0)

Góly: Grendel 2, Arevalo 2, Pavúk 2, Breznanik 2, Špyrka, Pribula

Podbrezová :

Rehák – Chvátal, Pajer, Bartoš, Kukoľ, Bakaľa, Grendel, Krčula, Szetei, Arevalo, Zachara

Striedali :

Kováčik, Geschwandtner, Breznanik, Špyrka, Pribula, Gajan, Galčík, Pavúk

Prvý gól stretnutia padol už v 5.minúte keď sa z penalty presadil Erik Grendel.  V 15. minúte naši chlapci strelili druhý gól, keď sa z vnútra pokutového územia presadil Enzo Arevalo. V 18. minúte to už mohlo byť 3:0, no Zachara ani na dvakrát neprekonal hosťujúceho brankára, ktorý predviedol vynikajúce zákroky. To, čo sa nepodarilo Zacharovi, vyšlo o pár minúť Enzovi Arevalovi , ktorý svojim druhým gólom zvýšil už na 3:0. Do konca polčasu mali ešte naši chlapci pár veľmi dobrých príležitosti, no tie sa gólom neskončili. V druhom polčase mali prvú príležitosť hostia, no priamy kop výborne vyrazil Rehák. O pár minút však už bolo 4:0 keď sa hlavou presadil Pavúk. Ten istý hráč v 59. minúte pridal svoj druhý gól v stretnutí – 5:0. O dve minúty neskôr to už bolo 6:0, keď sa krásnou strelou presadil po druhýkrát v zápase Grendel.  Naši chlapci ďalej pokračovali vo výbornom výkone, v 63. minúte pridal Michal Breznanik siedmy gól a v 67. minúte ten istý hráč aj ôsmykrát rozvlnil sieť súperovho brankára.  Do listiny strelcov sa zapísal aj Jozef Špyrka, ktorý presnou strelou zvýšil na 9:0. Symbolickú bodku za dnešným stretnutím dal Martin Pribula, ktorý desiatym gólom uzavrel gólostroj našich chlapcov.