FK Čaňa  –  FK Železiarne Podbrezová  0 : 5 (0 : 3)

Góly : 17´ a 52´ Bernadina, 29´ Wiezik, 38´ Leško, 67´ Lepieš

FK Železiarne :

Drobnjak – Turňa, Viazanko (56´ Lepieš), Bartoš, Baran, Magda, Obročník (75´ Krivák), Leško, Tereščenko, Bernadina, Wiezik (56´ Sedláček)

Zápas II. kola Sl. Pohára otvoril už v 17. minúte Bernadina, keď po centri z pravej strany od Viazanka zakončil presne.  V ďalšom priebehu zápasu sa do šancí dostali Wiezik i Leško, no skóre sa nemenilo. V 29. minúte bol nariadený po faule na Viazanka pokutový kop, ktorý po prvom vystihnutí brankárom na druhý pokus premenil Wiezik.  Na 0:3 zvýšil Leško umiestneniu strelou spoza „boxu“ k tyči po Viazankovej asistencii z pravej strany. Druhý polčas ponúkol v 52. minúte po narážačke s Wiezikom pekný gól Bernadinu, ktorý nekompromisne zakončil. Skóre zápasu uzavrel Lepieš,  keď sa v 67. minúte nemýlil po presnom centri Magdu.