Na slovíčko s trénerom: „Pred Spartakom sa chceme nachystať tak, aby sme podali najlepší výkon.“

Po daľšom úspešnom domácom stretnutí sme sa opäť porozprávali s hlavným trénerom Romanom Skuhravým, ktorý zhodnotil zápas s ViOnom a zároveň prezradil, na čo sa bude mužstvo sústrediť v súboji s trnavským Spartakom.

“Máme za sebou štrnásť dní, počas ktorých sme odohrali dva domáce zápasy a samozrejme ten primárny cieľ, získať v nich čo najviac bodov, sa nám splnil. Vďaka nárokom, ktoré máme na chalanov, vždy sa tam nájdu nejaké chybičky. Tak ako som hovoril na tlačovke, nemením to a vážim si, že sme tento zápas vyhrali. Samozrejme, po zhliadnutí záznamu, máme stále vo finálnej fáze obrovské rezervy aj v timingu, v pokoji a samozrejme aj v kvalite premenenia, pretože tých šancí a nielen tých stopercentných, ale predovšetkým v tej predfinálnej fáze, bolo veľa. Naozaj si vážim, že sme ten zápas dotiahli do víťazného konca. Mali sme dva dni zaslúženého odpočinku a oddnes sa už chystáme na ďalšie zápasy, ktoré nás čakajú.”

Čo bude platiť na Trnavu a aké sú očakávania od tohto zápasu?

“Samozrejme, vždy máte nejaký plán a my sa budeme sústrediť na to, čo nám ukázal ten predchádzajúci zápas, to znamená na zlepšenie prechodovej a finálnej fázy a na ďaleko väčší pokoj s loptou, pretože aj čo sa týka rozohrávky, išli sme ďaleko väčším percentom nakopávanej lopty a nevidel som tam takú aktívnu ponuku, ktorú by sme tam chceli mať. Počkám si na štvrtkové stretnutie, ktoré bude hrať Spartak s Lechom Poznaň a chceme sa nachystať tak, aby sme podali najlepší výkon z tých troch, ktoré sme tam zatiaľ odohrali, pretože tie dva z našej strany neboli dobré.“