Najlepšia jedenástka 2.Ligy do 23 rokov!

Komentátor Marián Červenka z Futbalnet.tv zostavil spolu s Jozefom Kopčom najlepší tým II. Ligy, ktorý pozostáva z mladých slovenských hráčov do 23 rokov. Do úvahy brali momentálne zápasové vyťaženie, formu a taktiež sa snažili vynechať futbalistov s výraznými skúsenosťami z Fortunaligy alebo zo zahraničných líg.

Nesmierne nás teší, že sa v základnej zostave ocitlo až päť hráčov FK Železiarne Podbrezová a jeden náhradník. Je to obraz smerovania nášho klubu, kde sa snažíme dať šancu mladým hráčom, ktorí majú stále chuť sa zlepšovať a napredovať. Nastupovať po boku Erika Grendela, Michala Breznanika, Borisa Godála a ďalších je veľkou futbalovou školou pre našich mladíkov. V zostave najlepších hráčov II.Ligy do 23 rokov obhajujú farby železiarov:

Dvadsať ročný brankár Richard LUDHA, v obrannej štvorici nechýba Peter KOVÁČIK (19 r.), stredopoliari Mikuláš BAKAĽA (20 r.), Roland GALČÍK (19 r.) a v útoku náš “najstarší” skoro dvadsaťtri ročný mladík Daniel PAVÚK. Nesmieme zabudnúť ani na Samuela ĎATKA, ktorý sa do základnej zostavy tento krát nedostal, no figuruje ako náhradník. 

Chlapcom gratulujeme a držíme palce, aby si skvelú formu udržali, čo najdlhšie.


#zeleziardotoho