PREVIEW: Sériu troch zápasov za osem dní štartujeme doma s Púchovom

Po odloženom zápase so Šamorínom sme mali voľný víkend, ale od piatku štartuje séria troch zápasov za osem dní. Začíname ju v piatok o 17:00 v Zelpo Arene proti MŠK Púchov.

„Železiari“ neprehrali už dvanásť zápasov po sebe, na jar sme získali všetkých možných dvanásť bodov zo štyroch odohraných stretnutí, keďže duel proti Šamorínu bol preložený na najbližší utorok. Nachádzame sa na prvom mieste tabuľky so ziskom 52 bodov. Strelili sme 49 gólov, čo je po Košiciach najlepšia ofenzíva a inkasovali ich len len 16. O tri menej má iba Skalica.

Podbrezová vyhrala nad Púchovom prvý vzájomný zápas tejto sezóny výsledkom 2:0, kedy sa presadili Peter Kováčik a Ivan Timoshenko. Počas predošlých dvoch sezón v 2. lige sme sa spolu stretli trikrát. Raz sme síce prehrali 0:1, ale dvakrát vyhrali výsledkami 5:2 a 4:2. Roland Galčík zažil dvojgólový zápas, rovnako tak aj Martin Pribula. Raz sa presadili Paraj, Godál, Grendel, Pavúk a Šulc.

„Sme natešení, pretože chceme hrať. To, že sa nám odložil zápas a že režim bol trochu iný, na našej túžbe nič nemení. Vrátili sa nám hráči z reprezentácií. Zdravotný stav tímu je dobrý. Tešíme sa na dobrý zápas, pretože Púchov urobil obrovský pokrok. Nie je náhoda, že tri zápasy vyhral. Videl som stretnutie v Banskej Bystrici, v prvom polčase boli lepším tímom. My však tento zápas chceme vyhrať,“ hovorí tréner Roman Skuhravý.

Pred trojzápasom proti Púchovu, Šamorínu a Komárnu ale nevyvíja na hráčov tlak a nepozerá sa na to ako na kľúčové stretnutia: „Nepremýšľam tak, či môžu byť kľúčové. Každý zápas je pre nás dôležitý. Premýšľam nad nimi hlavne z pohľadu vyťaženia hráčov, aby sme všetky tri zápasy mohli hrať v plnom nasadení a s čo najväčšou energiou. Čakajú nás tri skvelé stretnutia a my na ne budeme pripravení,“ dodal.

MŠK Púchov je v tabuľke na zostupovom trinástom mieste, kde má 19 bodov. Vyhral päť zápasov, z toho tri hneď na úvod jari proti Slovanu B, Humennému a Rohožníku. Štyrikrát remizoval a trinásťkrát prehral pri skóre 28:37. Na nezostupový dvanásty Rohožník stráca tri body. Mužstvo nášho bývalého trénera Vladimíra Cifraniča tak potrebuje body ako soľ. Po stretnutí s nami cestuje do Košíc a Šamorína.

Priamy prenos zo zápasu proti MŠK Púchov, ktorý začína v piatok o 17:00 v Zelpo Arene, vysiela Futbalnet TV.

Hodinu pred zápasom medzi FK Železiarne Podbrezová a MŠK Púchov otvárame aj náš fanshop.

Nájdete ho okamžite po prechode cez turnikety. Môžete si zakúpiť oblečenie aj menšie suveníry s potlačou FK Železiarne Podbrezová ako parádne mikiny, krásne polokošele a tričká, šiltovky, rúška, vankúše, šiltovky, zástavky, šatky, voňavé stromčeky, kľúčenky či perá.

Doskladnili sme aj šály, takže budete mať znova možnosť zakúpiť si tento tradičný futbalový suvenír.

Tešíme sa na vás!

Náš fanshop funguje vďaka spolupráci s A4ka, na ich stránke www.fanzone.sk si môžete zakúpiť aj produkty s našim logom, priamy odkaz pre túto sekciu nájdete na priloženom linku TU.

Rovnako tak bude novinkou tombola. Lístok v hodnote 0,5 € si môžete zakúpiť práve v našom fanshope a následne ste zapojený do žrebovania o tri ceny od Velín Café, ktoré si v prípade výhry môžete vyzdvihnúť v našom fanshope. Kaviareň Velín Café venovala ceny aj do tradičnej prestávkovej súťaže.

Tombola

1. cena: Burger menu

2. cena: 10 € na konzumáciu

3. cena: 5 € na konzumáciu

Prestávková súťaž

1. cena: 10 € na konzumáciu

2. cena: 5 € na konzumáciu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *