PREVIEW: V piatok hostíme Ružomberok

V zápase 13. kola Fortuna ligy sa FK Železiarne Podbrezová predstaví v ZELPO Aréne proti MFK Ružomberok. Stretnutie začína v piatok o 17:30. Priamy prenos vysiela Nova Sport a VOYO.

Podbrezová v poslednom zápase prehrala na pôde Slovana Bratislava 1:3, čím ukončila sériu desiatich zápasov bez prehry. V tabuľke sa nachádzame na tretom mieste so ziskom 20 bodov za 5 výhier, 5 remíz a jednu prehru. Doposiaľ sme premenili 18 gólov a 11 sme inkasovali. Náš najlepší strelec Moses Cobnan sa postaral o 4 góly. Trikrát sa presadili Boris Godál a Marek Kuzma.

„Zápas so Slovanom mal pre nás dobrú výpovednú hodnotu, nakoľko takéto stretnutia vám veľa ukážu. Sme radi, že veci na ktorých systematicky pracujeme platia aj na takto kvalitný tím. Práve preto, sú principiálne riešenia v zápase proti Ružomberku kľúčom. Určite chceme v domácom prostredí správne zareagovať, a s podporou divákov predviesť zaujímavý futbal,“ hovorí asistent trénera Štefan Markulík.

V prvom tohtosezónnom vzájomnom zápase sme na pôde Ružomberka remizovali 2:2.

MFK Ružomberok sa nachádza na šiestom mieste tabuľky. V poslednom zápase porazili Skalicu 2:0. Doposiaľ získal 17 bodov. Najlepší strelec Martin Regáli vsietil 5 gólov.

Proti Ružomberku sme vo Fortuna lige dokázali počas uplynulých sezón vyhrať dvakrát, vždy počas roka 2016. Najskôr v závere sezóny 2015/16, kedy sme doma zvíťazili 3:1. Skóre otvoril Pablo Podio a dvakrát sa presadil Dejan Peševski. Druhá fortunaligová výhra proti Ružomberku mala spoločný faktor a síce autora otváracieho presného zásahu – Pabla Podio. Nadviazali na neho Matej Kochan, súčasná opora „Ruže“ a Patrik Vajda. Za hostí v závere znižoval Miloš Lačný.

Fanshop

Hodinu a pol pred zápasom medzi FK Železiarne Podbrezová a MFK Ružomberok otvárame aj náš fanshop.

Nájdete ho pri vstupe do Zelpo Areny, hneď pri turniketoch. Môžete si zakúpiť oblečenie aj menšie suveníry s potlačou FK Železiarne Podbrezová ako parádne mikiny, krásne polokošele a tričká, šiltovky, rúška, vankúše, šiltovky, zástavky, šatky, voňavé stromčeky, kľúčenky či perá.

Tešíme sa na vás!

Náš fanshop funguje vďaka spolupráci s A4ka, na ich stránke www.fanzone.sk si môžete zakúpiť aj produkty s našim logom, priamy odkaz pre túto sekciu nájdete na priloženom linku TU.

Tombola

Aj v novej sezóne budeme každý zápas mať tradičnú tombolu. Ceny do súťaže venuje obchod KUTIL Jaroma Brezno.

Súťaž

Už tradične cez prestávku budú dvaja súťažiaci kopať na bránku a odnesú si výhry od kaviarne VELÍN cafe.

1. cena: 20 € na konzumáciu

2. cena: 10 € na konzumáciu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *