MFK OKD Karviná – FK Železiarne Podbrezová  U-19    1 : 2 (0 : 1)

Ludha – Molčan, Gecelovský, Katunský, Kováčik P., Brodziansky, Bakaľa, Caban, Čief, Ďatko, Vodilka

MFK OKD Karviná – FK Železiarne Podbrezová  U-17   1 : 1 (0 : 0)

Gól za ŽP : Raffay

Sokol, Ďurica, Ustaník, Štajniger, Černák, Suja, Macko, Ufrla, Brozman, Kafrík, Raffay

Striedali :

Palov, Kostelný, Banas, Morong

Prvé prípravné futbalové stretnutie v novej sezóne sa odohrávalo väčšinou medzi šestnástkami s minimom šancí. Prvý polčas bol v našej réžii, loptu sme mali viac pod kontrolou, ale vyloženú šancu sme si nevytvorili. Hneď v úvode druhého polčasu sme išli do vedenia, keď Raffay nádherným gólom z polky ihriska preloboval zle postaveného domáceho brankára a trafil šibenicu domácej brány. Potom sme však neboli dostatočne aktívni a domáci prebrali taktovku v zápase. Víťazstvo sme neudržali, keď sme v závere zápasu urobili chybu v rozohrávke a domáci zaslúžene vyrovnali na konečných 1:1.