René Paraj si otvoril gólový účet v sezóne

Skóre zápasu v Zlatých Moravciach otváral nechytateľnou delovkou náš nekompromisný stredopoliar René Paraj. Bol to jeho prvý gól v prebiehajúcej sezóne a pre náš tím bol mimoriadne dôležitý. Tešil sa z neho nielen samotný strelec, ale aj tréner Skuhravý.

„Je pre nás kľúčový hráč a neviem, či som bol niekedy šťastnejší, že dal gól práve on, lebo nepatrí medzi veľkých strelcov. Musím sa ho ešte opýtať, či náhodou nezavrel oči, lebo to vyzeralo ako nekompromisná koncovka 😀 Bol to pre nás veľmi dôležitý gól a to, že ho dal René, ešte viac umocnilo celú tú situáciu. Škoda, že nie je mladší. On je postavou, agresivitou a svojím prístupom, prototypom moderného stredného záložníka. Konečne sa dostal k futbalu, v ktorom má svoju úlohu, oveľa viac pracuje s loptou ako bez nej a pokiaľ je správne nasrdený, tak nie je veľa hráčov, proti ktorým by ste nechceli hrať tak ako proti Parajovi.“

Renému prajeme, aby jeho presné zásahy pribúdali aj v ďalších zápasoch. Je veľmi cennou súčasťou nášho tímu a tešíme sa na jeho výkony vo zvyšku sezóny.