Richard Ludha a René Paraj predĺžili zmluvy s FK Železiarne Podbrezová

Na predĺžení kontraktov s FK Železiarne Podbrezová sa dohodli Richard Ludha a René Paraj.

Brankárska jednotka „Železiarov“ v predošlej postupovej sezóne nastúpila do 28 zápasov a ako kapitán tímu následne prvý zodvihol pohár za víťazstvo v druhej lige. S 2520 minútami bol našim najvyťaženejším hráčom. V Podbrezovej pôsobí od roku 2014, kedy prišiel do mládežníckych tímov z Prievidze. Reprezentant Slovenska do 21 rokov sa dohodol na predĺžení zmluvy do konca sezóny 2023/24.

„Ďakujem a vážim si to, že môžem s Podbrezovou pokračovať aj vo Fortuna lige. Je to pre mňa motivácia do ďalšej práce na svojich výkonoch,“ hovorí Ludha.

29-ročný Paraj predĺžil zmluvu do konca sezóny 2024/25. V Podbrezovej pôsobí od januára 2019. Počas predošlého ročníka nastúpil na 22 stretnutí, odohral 1844 minút a videl jednu červenú kartu: „Som rád, že pokračujem v Podbrezovej a teším sa na Fortuna ligu. Sme dobrý kolektív. Verím, že v najvyššej súťaži budeme hrať pekný futbal, ktorý sa ľuďom bude páčiť a prilákame ich do Zelpo Areny,“ nechal sa počuť René Paraj.

Horšou správou však je, že Jozef Špyrka utrpel v poslednom kole na ihrisku ŠK Slovan Bratislava B zranenie, ktoré si bude vyžadovať dlhšiu dobu na liečenie a rekonvalescenciu. Takisto bude musieť podstúpiť operáciu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *